تبلیغات
پورتال تفریحی و سرگرمی پربازده - یک نکته جالب درباره درمان سرماخوردگی

یک نکته جالب درباره درمان سرماخوردگی

نویسنده :پویا علیزاده
تاریخ:سه شنبه 18 بهمن 1390-01:05 ق.ظ

یکی از بیماری هایی که  همیشه گریبان گیر بشر بوده است، انواع سرماخوردگی ها و عفونت ها و گلودرد است. متاسفانه برای رهایی از این بیماری ها از انواع قرص های سرماخوردگی، آنتی هیستامین (آبریزش بینی)، آموکسی سیلین (چرک خشک کن) و آمپول پنی سیلین استفاده می شود اما واقعیت امر چیز دیگری است. با استفاده کردن از این قرص ها و آمپول ها فقط بدن مقاومت خود را از دست می دهد و سلول های بدن فلج می شوند.

پس هنگام ابتلا به این نوع بیماری ها چه باید کرد؟

قبل از پرداختن به جواب این سوال، جالب است بدانید که در آزمایشگاه های پزشکی برای کشت میکروب (افزایش میکروب) از پنج ماده استفاده می شود. یعنی میکروب ها (قارچ، ویروس و باکتری) با خوردن این مواد رشد می کنند و تعدادشان چندین برابر می شود.

این مواد عبارتند از:

۱- تمام گوشت ها (سوسیس، کالباس، گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ و …)  و فرآوره های لبنی (شیر، پنیر، خامه)

۲- خون (در قصابی ها هنگام چرخ کشیدن گوشت، آن را نمی شویند چون اگر گوشت شسته شود، خوب چرخ نخواهد شد پس خون بین بافت های آن باقی خواهد ماند)

۳- قند و شکر

۴- کاکائو و شکلات

۵- آگار (ماده ای است که از ترکیب دو جلبک و آب ایجاد می شود) این ماده در شیرینی پزی کاربرد دارد. ماده ژله ای که در شیرینی دانمارکی است همان آگار است.

پس اگر عفونتی در بدن شما باشد، با استفاده کردن از این مواد، عفونت (ویروس) شروع به خوردن از این مواد می کند و مقدارش خیلی زیاد می شود و بیماری شما درمان نمی گردد.

برای رفع سرماخوردگی، آنفولانزا، سینوزیت، گلودرد چه چیزی بخوریم ؟

یک رژیم غذایی سه روزه می تواند سخت ترین نوع این بیماری ها را درمان کند. در این چند روز (شیر، پنیر، گوشت، تخم مرغ، شکلات، چای، قند و شکر، کاکائو، بیسکویت) به هیچ وجه مصرف نکنید.

صبحانه یک قاشق عسل را روی نان بمالید و بخورید.

در طی روز دو بار (آب + عسل + لیمو ترش تازه) میل کنید.

ناهار و شام سوپ بخورید اما توجه داشته باشد که سوپ  را بدون گوشت تهیه نمائید.

یک مشت پونه کوهی و یک قاشق سیاه دانه را با هم به مدت نیم ساعت بجوشانید و عصاره آن را با یک قاشق عسل مخلوط کرده، یک لیوان بعد از صبحانه و یک لیوان قبل از خواب مصرف کنید.

در حد توان میوه میل کنید.

غرغره کردن آب نمک ولرم، از دهان و بینی. قبل از خواب و بعد از بلند شدن از خواب.

با رعایت کردن این چند نکته، سخت ترین عفونت ها بدون استفاده از داروهای شیمیایی درمان می شود.

علت این درمان این است که به میکروب های داخل بدن غذا نمی رسد و میکروب ها می میرند.